« Srpanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Dragi prijatelji!
Ukoliko želite donirati sredstva kojima bismo dodatno poboljšali uvjete rada i boravak učenicima učinili ljepšim i ugodnijim, možete to učiniti uplatom na žiro račun broj HR2524020061838000004 s pozivom na broj 7765-14275-14275
Zahvaljujemo Vam na dosadašnjoj potpori!
Autobusne linije za prijevoz učenika Osnovne škole Samobor od 08.11.2021.
Učenike će prevoziti prijevozik Autoturist.
Popis će se ažurirati sukladno obavijesti prijevoznika.
RED VOŽNJE - AUTOBUSNA LINIJA
SAMOBOR - Gradna - MEDSAVE
Polasci iz Samobora (A.K.)
*9.45, 12.00, *13.15, *14.50, *18.35, *19.20
Polasci iz MEDSAVA:
*7.30, *11.50, *12.25, *13.35, *16.10, 18.55
NAPOMENA: * -vozi kroz grad, do stanice kod pošte u Gajevoj ulici
SAMOBOR - Smerovišće - LIPOVEC
Polasci iz Samobora (A.K.)
9.15, 11.55, 13.15, 14.20, 18.35, 19.20
Polasci iz LIPOVCA:
7.15, 9.45, 12.20, 13.35, 14.45
SAMOBOR - BREGANA/POŠTA SAMOBOR - BREGANA
Polasci iz Samobora (A.K.)
7.35, 8.20, 12.40, 13.30
Polasci iz Samobora (KOD POŠTE)
9.45, 11.40, 12.30, 13.15, 14.50, 17.40, 18.30, 19.20
Polasci iz BREGANE:
7.30, 11.40, 11.55, 12.25, 12.45, 13.15, 13.30, *15.50, 17.40, 18.30, 19.20
*- polazi iz Vrhovčaka i od Velike Jazbine vozi trasom V.Jazbina - M.Jazbina - Bistrac - ul. bana J.Jelačića - Šmidhenova - Gajeva - A.K. SAMOBOR
_______________________________________________________________
Osim posebnih autobusa na navedenim linijama, učenici koriste i sljedeće linije Autoturista npr.
145 Samobor – Slani Dol
146 Samobor - Otruševec - Vrhovčak
148 Samobor – Bobovica – Otok
Izmjenjeni red vožnje redovnih autobusnih linija nalaze se na web stranici prijevoznika: https://www.autoturist.com.hr/jesenski-vozni-red-2/