Korisnik:
Lozinka:

VAŽNA OBAVIJEST!
Pozivaju se učenici i roditelji da prate web stranicu škole na kojoj će se redovito ažurirati vijesti! Kako bi smanjili preopterećenost web stranice škole, u rubrici VIJESTI do daljnjeg će se objavljivati samo sadržaji vezani uz novonastalu situaciju, nastavu na daljinu, obavijesti i potrebne poveznice.

Klikom na sličice možete vidjeti prijedlog školskog Godišnjeg plana i programa, Kurikuluma za ovu godinu te analizu uspjeha u školskoj godini 2019./2020.!

Školsko športsko društvo Stražnik

ODBOJKAŠKA LIGA

U OŠ Milana Langa 06. veljače 2016. godine započela je odbojkaška liga za djevojčice 5. i 6. razreda. Nastupile su 4 ekipe, a učenice OŠ Samobor uvjerljivo su osvojile 1. mjesto te će predstavljati grad Samobor na županijskom natjecanju. Voditelj: Gordana Bastijančić, prof.

Nastupile su: Lea Mužević, Dorija Pandža, Dora Filipović, Lea Šurina, Lucija Vukres, Lana Matijević, Ida Marušić, Iva Škiljan i Stela Crnovršanin.

BRAVO CURE !!!

JUDO

Na županijskom natjecanju održanom 02.02.2016. godine u OŠ Bogumila Tonija dječaci OŠ Samobor osvojili su 3. mjesto, a djevojčice 6. mjesto. Voditelj: Saša Kolman, prof.

Za dječake su nastupili: Patrik Šinkovec, Rikard Friganović, Tomislav Dömötorfy, Tomislav Milić, Marko Cerić i Mateo Bajdak

Za djevojčice su nastupile: Terezija Žura, Paula Visić i Lana Bogović

Stolnotenisačice prve!!!

Na županijskom natjecanju održanom 21.01.2016. godine u OŠ Josipa Zorića u Dugom Selu, djevojčice naše škole osvojile su 1. mjesto te se plasirale na poluzavršnicu Državnog natjecanje ŠSD.

BRAVO CURE !!!

Nastupile su: Zara Ilić, Klara Znika i Nela Parazaider

Dječaci su osvojili 2. mjesto, a nastupili su: Petar Znika, Jan Bogović i Filip Golubić

Voditelj: Saša Kolman, prof.

GRADSKO NATJECANJE – ODBOJKA (21.11.2015.)

U OŠ Bogumila Tonija održano je gradsko natjecanje u odbojci za dječake i djevojčice. Učenice OŠ Samobor osvojile su 3. mjesto u vrlo zanimljivom i lijepom natjecanju.

Sudjelovale su: Iva Divjanović, Mateja Vitko, Ivana Husta, Josipa Tomašković, Barbara Mišić, Iva Barišić, Lucija Šimunović, Karla Šoštar, Lea Mužević, Dorija Pandža, Dora Filipović i Lea Šurina pod vodstvom prof. Gordane Bastijančić

GRADSKO NATJECANJE – RUKOMET (28.11.2015.)

Gradsko natjecanje u rukometu za djevojčice održano je u OŠ Rude. U konkurenciji četiri osnovne škole djevojčice OŠ Samobor osvojile su 2. mjesto.

Sudjelovale su: Nikolina Ladišić, Iva Biloš, Karla Krstinić, Renata Guliš, Magdalena Runtas, Ela Rođak, Stella Zlodi, Patricija Mataušić, Lucija Biloš i Lucija Rešetar pod vodstvom prof. Gordane Bastijančić

NOGOMETAŠI PRVI (05.12.2015.)

U dvorani OŠ Rude održano je gradsko natjecanje u futsalu za dječake osnovnoškolce. Sudjelovalo je 5 ekipa i nakon 5 odigranih kola uvjerljivu pobjedu su gol razlikom 10:3 odnijeli dječaci OŠ Samobor pod vodstvom prof. Saše Kolmana.

Bravo dečki i puno uspjeha na županijskom natjecanju!!!

Sudjelovali su: Marko Babojelić, Petar Horvat, Leon Rajnoha, Leon Kereb, Patrik Gočev, Kruno Šturlan, Marko Milakara, Leo Bišćan, Ivan Crnković i Nikola Geušić

ZLATO U STOLNOM TENISU

13. listopada 2015. održano je u novoj sportskoj dvorani područne škole OŠ Svete Nedelje u Rakitju gradsko natjecanje u stolnom tenisu. Pobjedu su kod dječaka i kod djevojčica odnijeli natjecatelji OŠ Samobor i time stekli pravo sudjelovanja na županijskom natjecanju.

Voditelj je bio prof. Saša Kolman.

Za ŠSD Stražnik nastupili su, kod dječaka:

• Petar Znika
  • Jan Bogović
  • Filip Golubić
  • Dorijan Mihalić

A kod djevojčica:

• Klara Znika
  • Zara Ilić
  • Nela Parazajder

Sjajan je ovo početak nove školske sportske sezone kojoj se već veselimo!

ŽUPANIJSKI KROS

Osnovna škola Mihaela Šiloboda iz Svetog Martina pod Okićem organizirala je 23. Listopada 2015. županijsko natjecanje u krosu na kojem su sudjelvale 24 ekipe osnovnih škola zagrebačke županije. Učenici OŠ Samobor: Marko Babojelić, Petar Horvat, Leon Kerep i Marko Milakara osvojili su srebrnu medalju pod vodstvom mentora prof. Saše Kolmana. Učenice OŠ Samobor Ema Telišman, Patricija Mataušić, Stella Zlodi i Dorija Pandža pod vodstvom prof. Gordane Bastijančić osvojile su brončanu medalju.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima!!!

Galeriju fotografija možete pogledati ovdje!

GRADSKO NATJECANJE U KROSU

Prekrasno jesenje vrijeme izmamilo je 70-ak sudionika učenica i učenika osnovnih škola na kros 24. listopada 2015. U Svetom Martinu pod Okićem pod vodstvom prof. Gordanje Bastijančić i prof. Saše Kolmana nastupili su i naši učenici 5. i 6. razreda.

Za učenike 5. razreda nastupali su:  Vito Budimir, Jan Henč, Lovro Sedlar, Luka Korpar

Za učenike 6. razreda nastupali su:  Niko Mixich, Filip Golubić, Bartol Đuretek, Marijano Deklman

Za učenice 5. razreda nastupale su:  Stela Crnovršanin, Mirna Poljak, Ema Štrlek, Lorena Jelenić

Za učenice 6. razreda nastupale su:  Stella Zlodi, Lea Šurina, Ela Rođak, Vida Horvat

Čestitamo svima jer su svi bili pobjednici. Posebne čestitke učenici Stelli Zlodi na brončanoj medalji.

Galeriju fotografija možete pogledati ovdje!

« Prosinac 2020 »

DIGITALNA AKADEMIJA

CARNet novosti
30.11.2020. 02:01
INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije
Postovani, Oko 23 sata je ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije. Ne ocekujemo nove prekide. Zahvaljujemo na razumjevanju. Srdacan pozdrav, — Mrezni operativni centar (Network Operations Center) Odjel ... The post INFO Ponovno uspostavljena mrezna povezanost na podrucju Istarske zupanije appeared first on CARNET .